Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
31.12.2005
     Mamy przyjemność poinformować o nowościach na naszej stronie. Korzystając z "menu" po lewej stronie zachęcamy do obejrzenia wykazu meczów bieżącego sezonu, informacji o klubie, zawodnikach oraz zwiedzenia archiwum naszej Gazetki, czyli Bezpłatnego Informatora Kibica BIK. Trwają pracę nad "nową jakością" naszej witryny - mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu pod nieobecność BIK-a.
(PKrawiec)
24.12.2005
     Pragniemy złożyć zawodnikom, zarządowi, kadrze szkoleniowej, kibicom oraz wszystkim gościom naszej strony, życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt Bożwgo Narodzenia, dużo zdrowia, szczęścia w Nowym Roku oraz aby nasz zespół odnosił same sukcesy i dostarczał nam wiele niezapomnianych emocji w nowym sezonie.
(PKrawiec)
18.12.2005
     Do uroczystego podsumowania piłkarskiego roku kalendarzowego w Huraganie doszło po raz drugi 16 grudnia o godz. 19.00 w restauracji Hotelu Alexandra w Pobiedziskach przy ul. Radosnej. Wśród zaproszonych gości znalezli się piłkarze, zarząd klubu, sponsorzy, władze Miasta oraz oczywiście najzagorzalsi sympatycy naszej drużyny. W pierwszej części imprezy przypomniano dzień po dniu, wydarzenia mijającego roku.
      Najważniejszym punktem wieczoru były piłkarskie wyróżnienia w 9 kategoriach. W każdej nominowano trzech zawodników. Głosowanie odbyło się w sposób tajny. Prawo wyboru najlepszych otrzymała czołówka Ligi Kibiców HP oraz zarząd klubu. Kolejno statuetki otrzymali:

• Piłkarz Roku - Przemysław Olaszczyk

W odniesieniu do roku ubiegłego ponownie wyróżnieni zostali Radosław Borykin (Obrońca Roku) oraz Przemysław Olaszczyk (Ulubieniec Kibiców). Ten ostatni został potrójnym laureatem, zdobywając przy tym najważniejsze wyróżnienie - tytuł Piłkarza Roku. Przypomnijmy za rok 2004 trofeum to otrzymał Adam Maćkowiak, obecnie piłkarz Jaroty Jarocin, który zaszczycił nas swoją obecnością również w tym roku. Ostatnim akcentem oficjalnej części wieczoru była prezentacja najbliższych planów drużyny seniorów na nadchodzący Nowy Rok 2006. Podczas imprezy głos zabrali również Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska Michał Podsada oraz trener Huraganu Zenon Piechocki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (Galeria / Imprezy /Piłkarska Gala 2005).
    (PKrawiec)
    28.11.2005
         Mamy przyjemność poinformować, iż trwa typowanie na najlepszych zawodników Huraganu na poszczególnych pozycjach. Dodatkowo wybieramy Ulubieńca Kibiców oraz oczywiście Piłkarza Roku 2005. W typowaniu udział bierze kierownictwo, trenerzy oraz pierwsze 27 osób z Ligi Kibiców HP. Wszystkie głosy zostaną policzone a na ich podstawie wyłonimy po 3 nominawanych a z nich najlepszych w danej kategorii. Nowością w tym roku będzie wybór Bramki Roku 2005! II "Piłkarska Gala" odbędzie się w terminie grudniowym prawdopodobnie w restauracji Aleksandra w Pobiedziskach. O jej przebiegu oraz zaproszonych gościach będziemy na bieżąco informować.

(PKrawiec)
    25.11.2005
         Informujemy, że strona jest w przebudowie. Niektóre zakładki jeszcze nie działają lecz z czasem wszystko będzie już działało poprawnie.

19.11.2005
    Już jutro o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim Huragan rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem będzie MKP 1999 Piła. Będzie to pierwszy z meczów rewanżowych. W pierwszej kolejce Huragan wygrał w Pile 2:1. Zapraszamy serdecznie na ostatni mecz naszej drużyny w tym roku i zachęcamy do gorącego dopingu!

13.11.2005
    Dziś kibice na Stadionie Miejskim byli świadkami niesamowitego spotkania. Do przerwy Huragan przegrywał z Sokołem 0:3 i wszystko wskazywało na wysoką porażkę. Jednak po przerwie nastąpiła codowna metamorfoza naszej drużyny. Huragan strzelił w drugiej połowie 5 bramek i spotkanie zakończyło sie wynikiem 5:3 !!! Bramki dla Huraganu strzelali: Radosław Borykin (2x), Przemysław Olaszczyk (2x) oraz Wojciech Weiss. Liczymy na podobną skuteczność w meczu z Piłą!

11.11.2005
    W najbliższą Niedzielę 13.11 oraz w kolejną Niedzielę 20.11 o godzinie 13.00 Huragan rozegra dwa ostatnie spotkania w rundzie jesiennej. Obydwa mecze rozegrane zostaną na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach. Pierwszym przeciwnikiem będzie Sokół Pniewy a następnym MKP 1999 Piła. Zapraszamy bardzo serdecznie na te spotkania i apelujemy o gorący doping dla naszej drużyny na końcówce rozgrywek! Wykorzystajmy ten fakt, że terminarz jest dla nas pomyślny i ostatnie mecze Huragan rozgrywa na własnym stadionie!

6.11.2005
    Wczoraj Huragan pokonał w Trzciance Lubuszanina 1:0. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Arkadiusz Malinowski, który niestety nie dokończył meczu, został wyrzucony z boiska za dwie żółte kartki

4.11.2005
    Jutro o godzinie 14.00 Huragan rozegra mecz wyjazdowy z Lubuszaninem Trzcianką. Trzymajmy kciuki za naszą drużynę, a najwierniejszych kibiców zapraszamy do Trzcianki!

30.10.2005
    Niestety pomimo dzielnej postawy, Huragan przegrał z drużyną 1998 Dopiewo 1:2. Wszystkie bramki wpadły w drugiej połowie. Dopiewo prowadziło 2:0. Brmkę dla Huraganu zdobył z rzutu karnego Radosław Borykin, po faulu na Wojciechu Weisie. Huragan próbował wyrównać, atakował lecz zabrakło czasu i sił. Kto wie jak potoczyły by się losy tego spotkania gdyby nie kontrowersyjna druga żółta kartka dla Dariusza Kosmaczewskiego którą otrzymał w ostatniej minucie pierwszej połowy. Dalszą część spotkania Huragan musiał grać w 10.

Administrator strony oraz wszyscy kibice składają serdeczne życzenia Wojtkowi Weissowi który obchodzi dzisiaj swoje urodziny. Przede wszystkim życzymy dużo zdrowia, wspaniałych występów i wielu brmek dla Huraganu.

Pozdrawiamy kibiców Dopiewa i dziękujemy za kulturalny doping!

28.10.2005
    Już w Niedzielę o godzinie 14.00 na Stadionie Miejskim Huragan rozegra mecz z zespołem 1998 Dopiewo. Zapraszamy serdecznie! Zapowiada się piękne jesienne niedzielne popołudnie. Na dodatek w długi weekend. Dlatego liczymy na wysoką frekwencję i gorący doping!

27.10.2005
    UWAGA
    Z wielką satysfakcją piszę o tym, że można wreszcie na stronie naszej drużyny dodawać komentarze. Teraz sami możecie wyrazić swoje zdanie na temat strony oraz oczywiście Huraganu i jego meczów. Zapraszam serdecznie do korzystania z zakładki komentarze!

Niestety wczoraj Huragan odniósł kolejną porażkę. Tym razem 0:3 z Lechitą Kłecko (zespołem występującym w lidze okręgowej) i odpadł z Pucharu Polski.

26.10.2005
    Dziś o godzinie 15.00 Huragan rozegra wyjazdowy mecz w V rundzie okręgowego Pucharu Polski z Lechitą Kłecko. Odległość z Pobiedzisk do Kłecka nie jest zbyt duza więc liczymy na obecność najwierniejszych kibiców naszej drużyny.

23.10.2005
    Wczoraj Huragan rozegrał na wyjeździe mecz z liderem Nielbą Wągrowiec.Pomimo dopingu licznej grupy kibiców z Pobiedzisk niestety odniósł porażkę 3:1. W znacznym stopniu do tego wyniku przyczyniły sie decyzje arbitrów, którzy dość ulgowo traktowali gospodarzy.

16.10.2005
    Huragan na własnym boisku przegrał dzisiaj 1:2 po beznadziejnym meczu z najsłabszą drużyną IV ligi Sokołem Damasławek. Huragan był cieniem samego siebie. Pierwsza bramka dla Sokoła wpadła po koszmarnym błędzie Szymona Smoczyka. Po podaniu od własnego obrońcy poślizgnął się i nie trafił w piłkę, która powoli wkulała się do siatki. Na szczęcie jeszce w pierwszej połowie wyrównał z rzutu karnego Radosław Borykin. Po przerwie wpadła druga bramka dla Sokoła. Przy niej również nie bez winy był nasz bramkarz, który został w sposób przypadkowy przelobowany. Po tej bramce Smoczyk "obudził się" i zaczął bronić bardzo dobrze, ratując wielokrotnie nasz zespół przed utratą kolejnych bramek. Szkoda tylko że tak późno... Natomiast nasi napastnicy marnowali kolejne sytuacje, aż do końca spotkania. Aż strach pomyśleć co będzie za tydzień w meczu wyjazdowym z Nielbą...

13.10.2005
    Po drobnych problemach technicznych strona działa dalej. W tym czasie miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Pierwsze z nich to mecz kadry U-19 Polska "A"- Polska "B" który odbył się 7.10.2005 na stadionie Huraganu. Zwyciężyła w nim Polska "B" 1:0.

Drugie wydarzenie to mecz Huraganu rozegrany 8.10.2005 w Mosinie. Huragan zwyciężył w nim 2:0 pomimo tego, że w składzie naszej drużyny zagrało aż 7 juniorów! Bramki dla Huraganu zdobyli Radosław Borykin w 34 minucie i Wojciech Weiss w 39 minucie.

4.10.2005
    W Niedzielę Huragan rozegrał mecz z Polonią środa. Nasza drużyna już w pierwszej minucie meczu zdobyła bramkę. Strzał Arkadiusza świderskiego w słupek dobił Marcin Mrówczyński. Druga bramka wpadła w drugiej połowie a strzelcem ponownie został Mrówczyński. Niestety drugą żółtą kartkę ujrzał świderski i wyleciał z boiska. Wtedy do ataku ruszyła Polonia. Pechowo piłkę do własnej bramki skierował Dariusz Kosmaczewski. Od tej pory, Huragan cofnął się do obrony. Na szczęście zdołał utrzymać korzystny rezultat. Znakomicie bronił Szymon Smoczyk. Dla całej drużyny należą sie słowa uznania, grali bardzo ambitnie i walecznie. Brawo!

1.10.2005
    Przepraszamy za dotychczasowy brak aktualizacji strony, ale przygotowywana jest wersja z "ramkami" co usprawni działanie strony pod każdą przegladarką.

Kolejny mecz Huragan rozegra w Pobiedziskach w Niedzielę 2 Października o godzinie 15.00 z Polonią środa. Zapraszamy serdecznie!

W Sobotę 24 września Huragan rozegrał mecz w Obornikach ze Spartą. Po ostatnich słabych występach naszej drużyny, bardzo obawialiśmy się tego meczu. Co prawda Huragan przegrał 3:2 ale zaprezentował się z dobrej strony. Zawodnicy walczyli ambitnie i zostawili wiele zdrowia na boisku. Dla Huraganu 2 bramki zdobył Wojciech Weiss.

17.09.2005
    Dzis o 16.00 rozpoczął się koszmar dla naszej kochanej drużyny, Warta Śrem poprostu Nas rozgromiła i mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gości. Mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie to nie będzie z nami wesoło :(

10.09.2005
    O godzinie 12 w Luboniu odbył się mecz Huraganu z Lubońskim. Niestety w tym spotkaniu lepsi okazali się gospodarze wygrywając 1:0

3.09.2005
    Dziś o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach Huragan podejmował Sokoła Rakoniewice. Mecz zakończył się zwycięstwem Huraganu 6:2. Bramki dla Huraganu strzelali: Olaszczyk(3), Weiss(2) oraz debiutant Tomasz Kroanke. Rozgrywaący pierwszy mecz w drużynie Kroenke poza tym że strzelił bramkę, pokazał się z bardzo dobrej strony kierując grą swojej nowej drużyny. Jednak bohaterem spotkania został strzelec hat-tricka Przemysław Olaszczyk. Swoją drugą bramkę zdobył efektownym strzałem z rzutu wolnego. Ale trzecia bramka "Oli" była jeszcze piękniejsza i bardzo rzadko spotykana. Umieścił piłkę w siatce bezpośrednio z rzutu rożnego! Cały zespół zasługuje na pochwałę. Gra Huraganu była efektowna i przyjemna dla oka. Oby tak dalej!

27.08.2005
    W IV kolejce (27-29.O8.2005) nasi piłkarze zmierzyli się w Chodzieży z tamtejszą Polonią. Do przewy utrzymywał się wynik bezbramkowy, jednak to Polonia zdecydowanie przeważała a kilku znakomitych sytuacji nie wykorzystał były zawodnik Huraganu Marek Trzebny. Po przerwie gra się nieco wyrównała, pomiomo to wiecęj sytuacji bramkowych stwarzała nadal Polonia. W końcu gdy do końca meczu pozostało 10 minut Polonii udało się zdobyć bramkę. Na domiar złego chwilę później drugą żółtą kartkę ujrzał xxx i został wyrzucony z boiska. Porażka 1-0 oczywiście smuci lecz mogło skończyć się znacznie gorzej. Huragan nie stracił więcej bramek głównie dzięki znakomitym interwencjom naszego bramkarza Wojtka Frąckowiaka oraz dobrej grze Sebastiana Jankowskiego. Na szczególną uwagę zasługuje jednak gra Darka Kosmaczewskiego który z konieczności występował na pozycji stopera. Bardzo dobrze wywiązywał się ze swojej roli, kilkakrotnie zapobiegając utracie bramki. Godnie zastąpował On pałzującego za czerwoną kartkę Radka Borykina.