M Ł O D Z I E Ż
  Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
      Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom i sympatykom Huraganu, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Miejmy nadzieję że rok 2007 okaże się lepszy dla naszego klubu i dostarczy nam wielu niezapomnianych piłkarskich emocji.
     Administratorzy Strony

19.11.2006 - HURAGAN - Lechita Kłecko 1:2 (0:0)
     Zaledwie jedną bramką zwyciężył wicelider nad Huraganem. Bramkę dla czerwono-czarnych
w ostatniej minucie meczu zdobył Piotr Przydanek a stosunkowo liczna grupa kibiców podziękowała zawodnikom za olbrzymią wolę walki.
    Była to ósma przegrana z rzędu w rozgrywkach ligowych co stanowi niechubny rekord w historii IV-ligowych występów. (PKrawiec)
11.11.2006 - HURAGAN - Lubuszanin Trzcianka 0:3 (0:1)
     Po bardzo ambitnej grze, bez kilku podstawowych zawodników, którzy odmówili gry Huragan uległ różnicą trzech bramek. Mecz toczył sie przy typowo jesiennej aurze. Na trybunach nie zabrakło najwiernieszych kibiców, ktorych ostatnie porażki nie zniechęciły w dopingowaniu swojej drużyny.
    Fotorelacja już dostępna w dziale: >>> Galerie >>> Mecze (gkrawczyk)
05.11.2006 - Promień Opalenica - HURAGAN 3:0 w.o.
     Mecz z Promieniem Opalenica nie doszedł do skutku. Piłkarze Huraganu zawiesili treningi i nie poje- chali na mecz wyjazdowy. Powodem zaistniałej sytuacji są zaległosci finansowe jakie zarząd klubu ma wobec zawodników. (gkrawczyk)
03.11.2006 - Juniorzy, trampkarze, młodzicy.
     Zapraszamy do zapoznania się z wynikami drużyn młodzieżowych Huraganu. Trampkarze i młodzicy maja do rozegrania jeszcze jedna kolejkę spotkań a juniorzy zakończyli rozgrywki rundy jesiennej na bardzo dobrym drugim miejscu w swojej grupie. Postawa zaplecza pierwszego zespołu bardzo cieszy i napawa optymizmem przed nadchodzącą rundą rewanżową. (gkrawczyk)
    Wyniki dostępne w dziale: >>> Młodzież >>> Juniorzy
    Wyniki dostępne w dziale: >>> Młodzież >>> Trampkarze
    Wyniki dostępne w dziale: >>> Młodzież >>> Młodsi
02.11.2006 - Kibice Huraganu najlepsi w Wielkopolsce!
    Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju kibiców, który odbył się dnia 8 lipca 2006. Kibice z Pobiedzisk okazali się najle- pszą ekipą zawodów. W finale pokonali najwierniejszych fanów z Piły 4:2. Szczegółową relację z tego turnieju można było zobaczyć w jednym z lipcowych numerów Przeglądu Gnieźnieńskiego a teraz zamieszczamy wycinek owej gazety na naszej stronie. W zabawie udział wzięli kibice z Gniezna, którzy wystawili dwa zespoły, Ko- ściana, Poznania, Piły i Pobiedzisk. (gkrawczyk)
    Fotorelacja dostępne w dziale: >>> Galerie >>> Wydarzenia
29.10.2006 - HURAGAN - Luboński KS 2:4 (1:0)
     Po klęsce w Pucharze Polski Huragan doznał kolejnej porażki, tym razem w lidze z Lubońskim KS. Pierwsza część spotkania po wyrównanej walce, zakończyła się prowadzeniem Huraganu . Do 82 minuty gospodarze prowadził 2:1, by ostatecznie ulec 2:4. Bramki dla zespołu z Pobiedzisk zdobili T. Andersz i W. Weiss. Była to już piąta kolejana porażka podopiecznych Andrzeja Ostańskiego w rozgrywkach ligo-wych.
    Za tydzień Huraganiści będą podejmować na wyjeździe zespół Promienia Opalenica. Mecz odbędzie się 5 listopada o godzinie 14. (gkrawczyk)
25.10.2006 - HURAGAN - Mieszko Gniezno 0:7 (0:1)
     Szybko zakończyła się przygoda piłkarzy Huraganu w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Po pokona- niu zespołu z Murowanej Gośliny nie udało się wygrać z trzecioligowcami z Gniezna. Po bardzo słabym meczu Huragan uległ aż 0:7. Mecz był jednostronny. Toczył się pod dyktando Mieszka. Piłkarze z Pobie- dzisk stworzyli jedną groźną sytuację w 43 minucie po silnym strzale Tomasza Kroenke futbolówkę spa- rował bramkarz gości. W drugiej części spotkania na boisku w zespole Mieszka pojawił się były zawo- dnik Huaragnu Waldemar Przysiuda, który występował w zespole podczas najlepszego okresu Pobiedzi- skiego klubu. (gkrawczyk)
16.10.2006 - Zapowiedź meczu z Lubońskim KS - 29 października, niedziela - godz. 14.00
     Za 2 tygodnie Huragan podejmie u siebie piłkarzy z Lu-bonia. W ostatniej kolejce Lubonianie ulegli na wyjeżdzie w Dopiewie iden-tycznie jak Huragan w stosunku 1:3.
     Obecny sezon nie jest również piorunujący w wykonaniu LKS-u, drużyna ta nie odniosła do tej pory żadnego zwycięstwa na wyjeździe.
     Ku przestrodze zamieszczamy jednak statystykę dotychczasowych IV-ligowych pojedynków, gdzie przypominamy tegoroczną, jedyną jak do tej pory porażkę z Lubońskim na własnym terenie... Dotychczas w 7 meczach Huragan trzykrotnie wygrywał i tyleż samo razy mecze kończyły się podziałem punktów.(PKrawiec)
14.10.2006 - Nielba Wągrowiec - HURAGAN 6:0 (4:0)
     Huragan doznał już trzeciaj ligowej porażki z rzędu. Tym razem Pobiedziszczanie nie zdołali zatrzy- mać ataków Nielby Wągrowiec. Huragan został rozbity aż 6:0. Jak wskazuje wynik, mecz był jednostro- nny. Przeważali gospodarze, którzy już w pierwszej częsci gry strzelili cztery bramki.
     Za tydzień Huragan pauzuje. (gkrawczyk)
11.10.2006 - Concordia Murowana Goślina - HURAGAN 0:2 (0:1)
     Po kolejnej ligowej porażce piłkarze Huraganu rozpoczęli batalię w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Po dobrym meczu podopieczni Andrzeja Ostańskiego pokonali miejscową Concordię 2:0. (gkrawczyk)
08.10.2006 - HURAGAN - TS 1998 Dopiewo 1:3 (1:0)
     W kolejnym meczu ligowym Huraganiści niestety nie zdołali zdobyć punktów. Tym razem pogromcą naszych piłkarzy okazała się ekipa z Dopiewa. Mecz zaczął się od ataków piłkarzy Huraganu a TS 1998 ograniczał się do sporadycznych kontrataków. Pod koniec pierwszej części gry z rzutu wolnego w samo "okno" uderzył Radosław Borykin, dla którego była to pierwsza bramka w obecnym sezonie.
     Po przerwie do ataku ruszyli goście. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po dwóch rzutach karnych podyktowanych po faulach W. Frąckowiaka, D. Kosmaczewskiego i bramce zdobytej z akcji piłkarze z Dopiewa wywieźli cenne zwycięstwo z Pobiedzisk.
     W następnym spotkaniu piłkarze Huraganu zmierzą się z liderem IV ligi grupy północnej Nielbą Wągrowiec na stadionie w Wągrowcu 14 października o godzinie 15. (gkrawczyk)
24.09.2006 - HURAGAN - Polonia Chodzież 0:2 (0:0)
     Niestety dobra passa Huraganu została przerwana.
W niedzielnym meczu Huragan uległ Polonii Chodzież 0:2.
W pierwszeł połowie to Huragan zdecydowanie przeważał, jednak zawodnicy nie potrafili znaleźć sposobu na umieszczenie piłki w siatce rywali. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie do ataku ruszyła Polonia. Pogromcą Huraganu okazał się K. Kaniewski zdobywając dwie bramki
w trzy minuty (68' i 71').
     Kolejny mecz Huragan rozegra w sobote 30 września o godzinie 16 na obiekcie Poloni Nowy Tomyśl. Fotorelacja ze spotkania z Polonią Chodzież jest już dostępna w dziale: >>> Galerie >>> Mecze (PStusek)
17.09.2006 - 1920 Mosina - HURAGAN 2:3 (2:1)
     Po bardzo emocjonującym spotkaniu Huragan pokonał w meczu wyjazdowym drużynę 1920 Mosina 3:2. Zwycięstwo Pobiedziszczanom zapewnił Jarosław Szuba popisując się efektownym hat-trickiem. Optyczną przewagę przez wiekszość meczu posiadała drużyna gospodarzy, jednak to Huragan pokazał skuteczną grę. W 14 minucie prowadzenie objęła drużyna z Mosiny po bramce R.Woźnickiego. Jarek Szuba wyrównał a następnie zapewnił prowadzenie Huraganowi, zdobywając bramki w 34 i 41 minucie. Do szatni zawodnicy Huraganu schodzili prowadząc 2:1. Po przerwie do ataku ruszyła druzyna gospo- darzy. W 74 minucie zdołał wyrównał P.Rydlewski. Jednak ostatnie słowo w tym meczu należało do Hu- raganu. Zwycięska, trzecia bramka J.Szuby padła w 85 minucie.
    Dla Huraganu było to czwarte z rzędu spotkanie bez porażki. Następne zostanie rozegrane w Pobie- dziskach 24 września o godzinie 15. (PStusek)
13.09.2006 - HURAGAN - Sokół Damasławek 1:1 (1:0)
     W 8 kolejce spotkań o mistrzostwo IV ligi Huragan na własnym stadionie zremisował 1:1 z Sokołem Damasławek. Wynik otworzył w 42 minucie Jarosław Szuba, wykorzystując podanie Arkadiusza Świde- rskiego. Większą część meczu Huragan dominował, jednak nie potrafił tego udokumentować kolejną bramką, co zemściło się w 80 minucie. Po jednym z nielcznych strzałów drużyny gości, piłka odbiła się od obrońcy Huraganu i wpadła do bramki, kompletnie zaskakując Szymona Smoczyka. Pomimo ataków Huraganu, wynik nie uległ zmianie do końca spotkania.
    Kolejny mecz Huragan rozegra 16 września o godzinie 16 w Mosinie z drużyną 1920 Mosina. (PStusek)
13.09.2006 - Andrzej Ostański nowym szkoleniowcem
    Dnia 5 września 2006 roku nastąpiła zmiana na stanowisku trenera Huraganu Pobiedziska. Dotychcza- sowego szkoleniowca Tadeusza Łuczaka zastąpił Andrzej Ostański. Andrzej Ostański był niegdyś zawo- dnikiem Huraganu. Jako trener prowadził już drużyny IV ligowe m.in Sokół Rakoniewice i Nielbę Wągro- wiec. Panu Andrzejowi życzymy wielu sukcesów! (PStusek)
10.09.2006 - Noteć Rosko - HURAGAN 1:2 (1:0)
    W swoim ostatnim meczu Huragan pokonał 2:1 Noteć Rosko. Po pierwszej połowie Huragan przegr- ywał, jednak po przerwie ruszył do odrabiania strat. Bramkę wyrównującą zdobył w 49 minucie Marian Paczyński, zwycięstwo zapewnił Pobiedziszczanom w 56 minucie Włodzimierz Watras, ustalając wynik na 2:1. Było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie.
     Kolejne spotkanie Huragan rozegra już 13 września o godzinie 16 na Stadionie Miejskim w Pobiedzi- skach, przeciwnikiem będzie zamykający tabelę Sokół Damasławek. Zapraszamy serdecznie!!!
    Równoczśenie przepraszamy za kilkudniowe utrudnienia i brak aktualizacji na stronie. Było to jednak niezależne od administratorów strony, spowodowane awarią serwera. (PStusek)
03.09.2006 - HURAGAN - Leśnik Margonin 0:0
     Po niezbyt emocjonującym meczu Huragan zremisował bezbramkowo z piłkarzami z Margonia 0:0. Obie drużyny stworzyły mało sytuacji podbramkowych a mecz tak jak w pierwszej i drugiej połowie to- czył sie w środkowej części gry.
     Za tydzień 10 września, Pobiedziszczanie zmierzą sie z Notecią Rosko. Mecz odbędzie sie na stadio- nie Noteci o godzinie 15.
     ;Szczegóły wkrótce w zakładce >>> Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
27.08.2006 - HURAGAN - Sokół Rakoniewice 3:0 (2:0)
     W czwartym kolejnym spotkaniu piłkarze Huraganu odnieśli pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach li- gowych sezonu 2006/07. Po dobrym meczu Pobiedziszczanie wygrali na własnym boisku z Sokołem 3-0.
     Pierwszą bramkę w 11 minucie, zdobył Piotr Przydanek a tuż przed końcem pierwszej części gry do siatki trafił Jarosław Szuba. W drugiej połowie spotkanie wyrównało się a po jednej z akcji w 82 minucie wynik na 3-0 ustalił ponownie Jarosław Szuba.
     Następny mecz piłkarze Huraganu rozegrają w Pniewach, 30 sierpnia o godzinie 17.00.
19.08.2006 - Sparta Oborniki - HURAGAN 6:0 (5:0)
     Huragan w kolejnym meczu o mistrzostwo IV ligi grupy północnej uległ Sparcie Oborniki. Mecz toczył się jak wskazuje na to wynik pod dyktando Oborniczan. Już po 35 minutach podopieczni Tadeusza Łu- czaka przegrywali różnicą pięciu bramek. Taki wynik utrzymał sie do przerwy. Po wznowieniu gry spo- tkanie wyrównało sie ale gospodarze kontrolowali przebieg spotkania. Najlepszą okazją Huraganu do zdobycia bramki był rzut karny podyktowany w 52 minucie, którego nie wykorzystał, kapitan Radosław Borykin. Piłke po jego strzale pewnie złapał bramkarz Sparty.
     Następne spotkanie Huragan rozegra przed własną publicznością z Sokołem Rakoniewice. Mecz odbędzie w niedziele 27 sierpnia o godzinie 17.
     ; Szczegóły wkrótce w zakładce >>> Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
15.08.2006 - HURAGAN - Groclin Dyskobolia Grodzisk II 2:5 (1:1)
     W meczu z "rezerwami" Grocinu, Huragan poniósł kolejną dotkliwą porażke. Ciekawostką jest to, że w zespole gości wystąpili zawodnicy na co dzień wystepujący na pierszoligowych boiskach. Dariusz Gę- sior, Piotr Rocki, Michał Goliński, Pance Kumbev czy Igor Kozioł to stali bywalcy boisk pierwszej ligi.
     Mecz rozpoczął się od ataków gości z Grodziska Wlkp., a Huragan ograniczał sie do sporadycznych kontrataków. Po jednym z szybkich wyjść z własnej połowy , ładną indiwidualną akcją lewą stroną bo- iska i dosrodkowaniu w pole karne popisał sie Arkadiusz Świderski a bramke zdobył Michał Kwiatko- wski. Niedługo póniej goście doprowadzili do wyrównania. Po przerwie mecz toczył sie podobnie. Gro- clin wyszedł na prowadzenia a minute póniej po dokładnym dośrodkowaniu Mariana Paczyńskiego, ła- dnym strzałem bramke zdobył Wojciech Weiss. Pech nie opuszcza Tomasza Andersza, który po słabym meczu w Trzemesznie tym razem strzelił gola samobójczego wyprowadzając przeciwników na prowa- dzenie. Na uznanie zasługuje postawa brmakarza Huaraganu Szymona Smoczyka, który uchronił swój zespół przed dużo większym rozmiarem porażki.
     Kolejne spotkanie piłkarze Huraganu rozegrają 19 sierpnia o godzinie 17. w Obornikach z tamtejszą Spartą. Oborniczanie po dwóch kolejkach zajmują drugie miejsce mając na koncie komplet punktów.
      Szczegóły wkrótce w zakładce >>> Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
12.08.2006 - Lechita Kłecko - HURAGAN 4:0 (2:0)
     Niestety, na inauguracje sezonu podopieczni nowego szkoleniowca Huraganu, Tadeusza Łuczaka ulegli beniaminkowi ligi Lechcie Kłecko aż 4:0. Mecz mógł sie ułożyć inaczej gdyby na początku spotka- nia tzw. "setkę" wykorzystał Jarosław Szuba, który z pięciu metrów strzelił wprost w Roberta Rasze- wskiego, bramkarza gospodarzy. Chwilę pożniej fatalny bład popełnił Tomasz Andersz, który stracił fu- tbolówkę w polu karnym i Lechita objął prowadzenie. Kolejne bramki padały także po błędach obrony. W drugiej połowie sytuacji sam na sam nie wykorzystał powracajacy po długiej przerwie Marian Paczyński.
     Miejmy nadzieje że był to tylko wypadek przy pracy i Huragan w nastepnym meczu wypadnie dużo lepiej niż na boisku w Trzemesznie.
10.08.2006 - Inauguracja sezonu 2006/2007 w Trzemesznie
     Już w sobotę 12 sierpnia o godzinie 15. Huragan rozpocznie zmagania o mistrzostwo IV ligi. Przeci- wnikem podopiecznych Tadeusza Łuczaka będzie beniaminek Lechita Kłecko. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Trzemesznie z powodu remontu głównej płyty boiska w Kłecku.
     W bramce Lechity wystąpi prawdopodobnie długoletni zawodnik Huraganu Robert Raszewski, który dość niespodziewanie w przerwie zimowej zmienił barwy klubowe. (gkrawczyk)
05.08.2006 - Ostatni mecz towarzyski
     Huragan zwyciężył po bardzo przeciętnym meczu lokalnego rywala - Piasta Kobylnicę 2:1 (1:1). Obie bramki były dziełem Jarosława Szuby.
      Szczegóły wkrótce w zakładce >>> Huragan >>> Wyniki (PKrawiec)
04.08.2006 - Huragan z nowym Prezesem
      Krzysztof Wojdanowicz zastąpił z dniem 4 sierpnia Ireneusza Antkowiaka na stanowisku Prezesa. Walne Zebranie poparło jego kandydaturę jednogłośnie. Nowy Zarząd Klubu ukonstytuje się w najbli-ższych dniach. Szczegóły >>> Huragan >>> O klubie (PKrawiec)
02.08.2006 - Wygrany sparing
     W rozegranym na głównej płycie Stadionu Miejskiego meczu towarzyskim Huragan pod wodzą nowego trenera Tadeusza Łuczaka (poprzednio Sparta Oborniki) pokonał Lechię Kostrzyn 3:0 (1:0). Bramki zdobyli Jarosław Szuba i Mikołaj Witaszyk (2).
28.07.2006 - Zapraszamy do działu >>> Historia >>> Wyniki
     Ostatni sezon do wglądu "w pigułce", czyli tabela, wyniki, kadra i inne...
     Niebawem sezony z lat 70' i 80'. Prosimy o kontakt wszystkich mających dostęp do informacji z lat ubiegłych. (PKrawiec)

27.07.2006 - Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze MGKS Huragan Pobiedziska
     "Zarząd Klubu zawiadamia, że w dniu 4 sierpnia 2006 r. o godzinie 19.00 w budynku mieszczącym się na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach, odbędzie się ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE KLUBU."
     ; Szczegóły oraz program zebrania w gablocie min. przy ul. K. Odnowiciela. (PKrawiec)
26.07.2006 - 17 drużyn w nowym sezonie!
     Aż pięć nowych drużyn zawita do Pobiedzisk w nadchodzącym sezonie. Beniami-nkowie: Noteć Rosko (Mistrz pilskiej "Okręgówki"), Leśnik Margonin (V-ce Mistrz, w zamian za wycowany z rozgrywek MKP 1999 Piła), zwycięzca poznańskiej Klasy Okrę-gowej gr. wschodniej Lechita Kłecko, grupy zachodniej Promień Oplalenica oraz nowo powołana drużyna rezerw Dyskobolii Grodzisk Wlkp.
     ; Z ligi spadła Wełna Rogoźno oraz nasi tradycyjni rywale Polonia Środa i Warta Śrem, którym życzymy szybkiego powrotu do IV Ligi.
      Kalendarz meczów Huraganu >>> Huragan >>> Wyniki (PKrawiec)
25.07.2006 - Rozpoczęcie sezonu 2006/07 coraz bliżej / mecze towarzyskie
     Już 12 sierpnia Huragan meczem wyjazdowym z debiutującą w IV lidze Lechitą Kłecko rozpocznnie rozgrywki nowego sezonu.
      W trakcie Mistrzostw Europy U-19 czerwono-czarni rozegrali trzy sparingi. Formę naszych zawodników sprawdziły do tej pory: Phytopharm Klęka, Sparta Janowiec oraz Mieszko Gniezno.
     ;Wśród nowych twarzy pojawili się na boisku: obrońca Tomasz Andersz (poprzednio Nielba), pomocnik Adrian Miążek (Lotnik Poznań) oraz Miłosz Michalski (liga amatorska). Do gry wracają po kontuzjach Marian Paczyński oraz Marcin Staszak... jako napastnik. Nie zobaczymy natomiast w bra-mce Roberta Raszewskiego, który zasilił Czwartoligowca z Kłecka.
      Kolejny mecz przygotowawczy do sezonu w najbliższą sobotę w Gruszczynie z Piastem Kobylnica.
      Szczegóły sparingów >>> Huragan >>> Wyniki (PKrawiec)