Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
22.12.2009 - VIDEOHURAGAN
    Od dziś w dziale "DO POBRANIA" dostępne są uwiecznione przez kibiców amatorskie nagrania z meczów Huraganu.
    Za pomocą portalu "youtube" można przypomnieć sobie bramki z III ligowych boisk ze spotkania z Arką Gdynia czy fantastyczną akcję Mikołaja Szymańskiego, która zakończyła się bramką w meczu z Sokołem Pniewy.
    Jeśli bywalcy strony posiadają podobne, ciekawe filmiki prosimy o kontakt z ad- ministratorami strony. Będziemy starać się aby podobnych nagrań było coraz więcej.
     Wszystkie nagrania w dziale: DO POBRANIA >>> Video (gkrawczyk)
21.12.2009 - Wigilia 2009
     W środę 16 grudnia w pubie "Deep", który mieści się w budynku klubowym odbyła się wigilia powiązana z krótkim podsumowaniem roku. W spotkaniu oprócz zarządu, zawodników i sponsorów wzięli udział zaproszeni goście. Byli nimi burmistrz Michał Podsada wraz ze swoim zastępcą Ireneuszem Antkowiakiem, przewodniczący rady sportu Edward Gołębiewski oraz ksiądz Stanisław Drożyński.
     Uroczyste spotkanie rozpoczął prezes Stanisław Kwiatkowski, który podziękował za wysiłek drużyny w tych nie łatwych dla zespołu latach i wyraził przekonanie, że kolejny rok będzie dla drużyny lepszy. Następnie głos zabrał burmistrz z ust którego usłyszeliśmy również podziękowania m.in. za promocję gminy oraz chęć większej pomocy w miarę możliwości miasta. Również zastępca, przewodniczący rady, ksiądz oraz kierownik zespołu Andrzej Cegielski skierowali parę słów do zgromadzonych na sali.
     Na koniec krótko podsumował rok trener Watras, który podobnie jak prezes obdarował kilku zawodników upominkami za dobrą frekwencje na treningach i postawę na boisku. (gkrawczyk)
      Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom i sympatykom Huraganu, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Miejmy nadzieję że rok 2010 okaże się lepszy pod względem sportowym dla naszego klubu i dostarczy nam wielu niezapomnianych piłkarskich emocji.
      Administratorzy Strony

24.11.2009 - Na pożegnanie rundy 1:2 (0:2) w Śremie
    Huragan uległ w ostatnim meczu jesieni vice-liderowi 1:2. Losy meczu roztrzygnęła już I połowa.
    W drugiej mimo długiego okresu gry w przewadze jedyną bramkę dla Huraganu w 84 min. uzyskał Sebastian Olszewski, co nie zmieniło oczywiście podziału punktów.
    Jesień 2009 zapamiętamy jako historycznie niekorzystną na wyjazdach. W siedmiu meczach zaledwie trzy remisy i bez zwycięstwa. Dla porównania w ostatnich 12. latach najgorszym wyczynem był sezon 2002/03 kiedy to w IV lidze jesienią udało sie wygrać tylko z Lubońskim KS 2:1 po bramkach Trzebnego i Lipieckiego... Chciałoby się powiedzieć "nie tak panowie miało być, nie tak..." (PKrawiec)
12.11.2009 - Sobota, 14 listopad - godz. 13. Sprawić niespodziankę!
     Ostatni mecz w tym roku i tym samym ostatnia szansa na zwycięstwo na wyjeździe. Huragan jako jedyny do tej pory nie wygrał na obcym terenie!!! W poprzednim sezonie to właśnie wyjazdy przynosiły nam więcej punktów...

To, że miejsce w tabeli nie oddaje realnej siły drużyny jest mamy nadzieję nie tylko spo- jrzeniem kibiców z Pobiedzisk. Dlatego wbrew bezdusznej mate- matyce ligowej tabeli liczymy na niespodziankę. Warta zdążyła przegrać już u siebie a dodatkowo to Huragan ma lepszy bilans w meczach w Śremie w ostatnim dziesięcioleciu! Ponadto głód zwycięstwa być może ciąży już na naszych graczach, bo ostatnie trzy punkty to mecz ze słabiutką Wełninaką a poprzednie cztery mecze to zaledwie dwa remisy. (PKrawiec)

08.11.2009 - HURAGAN - TPS Winogrady Poznań 1:1 (1:1)
    W ostatnim meczu przed własną publicznością piłkarze Huraganu zremisowali z zespołem TPS'u Winogrady 1:1. Z przebiegu meczu wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy lecz przy odrobinie szczęścia to Huraganiści mogli zainkasować komplet punktów.
    W 13' minucie goście wyszli na prowadzenie pewnie wykorzystując rzut karny. Wyrównanie przyszło już w 22' minucie za sprawa Michała Kwiatkowskiego, który ładnym strzałem pokonał bramkarza TPS'u. Nie długo później powinno być 2:1 dla Huraganu, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Damian Gocałek, który trafił futbolówką w słupek.
     Po przerwie obraz gry wyglądał podobnie jak w pierwszej odsłonie z tą różnicą, że nie oglądaliśmy bramek. W drużynie TPS'u całe spotkanie rozegrał 3-krotny mistrz Polski oraz 5-krotny reprezentant kraju Waldemar Kryger. Mecz z drużyną z Poznania nie będą mile wspominać Arkadiusz Świderski i Adrian Miążek, którzy musieli przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji mięśnia. Wiemy już, że w ostatnim meczu tej rundy w Śremie nie zobaczmy obu zawodników.
    Skład: Raszewski - Świderski (28' Wala), Andersz, Powałowski, Grajczyk - Watras, Cieśla (46' Olszewski), Gocałek, M. Kwiatkowski (83' Kosmaczewski) - Miążek (70' Jóźwiak), Andrusieczko.
     Komplet wyników w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
04.11.2009 - Niedziela, 8 listopad - godz. 14. Mocny TPS rywalem czerwono-czarnych
     Prezesura byłego reprezentanta Polski Andrzeja Juskowiaka wyraźnie służy poznaniakom. Po zeszłym słabym sezonie, kiedy to w końcówce dość rozpaczliwie bronili się przed spadkiem (pamiętamy dziwne decyzje sędziego z... Poznania podaczas ostatniego meczu w Pobiedziskach) dziś wyraźne odżyli a na wyjazdach spisują się nad wyraz przyzwoicie. Pokonali już Piasta, Lechitę, Wełnę i Polonię Poznań. Przegranej 0:2 doznali tylko u lidera z Mosiny, który jak dotąd uległ tylko Huraganowi. (PKrawiec)

31.10.2009 - Polonia Poznań - HURAGAN 1:1 (0:1). Tradycji stało się zadość...
    Ten mecz można opisać dość łatwo. Pierwsza połowa zasłużenie dla Huraganu po ładnym strzale z linii pola karnego Watrasa w 38 min. Druga to spoczęcie na laurach i zasłużone wyrównanie po konsekwe-ntnej, prostej ale bardziej agresywnej grze Polonii. Wyrównanie padło w 88 min. po bodaj drugim celnym strzale na naszą bramkę.
    Nasi, wyraźnie podrażnieni niespodzeiwaną stratą bramki ruszyli do ataku. Po ostatniej akcji, tj. miękkiej wrzutce w pole karne po rzucie wolnym przed bramką Poznaniaków znalazło się, uwaga, pięciu naszych (patrz galeria). Piłka ku zaskoczeniu wszystkich trafiła pod nogi jednego z nich lecz nie znalazła drogi do siatki. Znów rozgoryczenie, zawód i sportowa złość!?
    Skład: Tomczak - Andersz (60' Cegielski), Powałowski, Świderski, B. Kwiatkowski, Grajczyk, Watras, Cieśla (81' Kosmaczewski), Olszewski (46' Napieralski), Andrusieczko (89' Wala), M. Kwiatkowski.
     Fotorelacja w dziale: Galerie >>> Mecze (PKrawiec)
28.10.2009 - Sobota, 31 październik - godz. 14. Słaba Polonia rywalem na wyjeździe
     Poznaniacy są na dobrej drodze aby spaść do klasy "A". Wygrany baraż z Lipnem Stęszew (2:1 i 2:2) pozwolił znów gościć na boiskach wschodniej okręgówki. Do tej pory zaledwie jedno zwycięstwo a ostatnio nawet... nie stawili się na meczu w Owińskach! Lepszej okazji na zdobycz punktową tej jesieni może już nie być, liczymy więc tylko i aż wreszcie na przyzwoity występ, tym razem na sztucznej trawie przy poznańskiej Cytadeli. (PKrawiec)

26.10.2009 - HURAGAN - Vitcovia Witkowo 0:2 (0:1)
    Porażką 2:0 zakończył się kolejny mecz w którym Huragan powinien zdobyć komplet punktów. Tym razem pogromcą okazał się zespół Vitcovii Witkowo. Były to pierwsze stracone punkty na własnym boisku podopiecznych Włodzimierza Watrasa.
    Kolejny nie najlepszy mecz w wykonaniu naszego zespołu i kolejna porażka. Huraganiści jak można dostrzec w ostatnich meczach grają zupełnie bez pomysłu co odzwierciedlają niestety wyniki.
    Czy doczekamy się wreszcie pierwszego zwycięstwa na terenie rywala? Przekonamy się już w najbliższy weekend. (gkrawczyk)
21.10.2009 - Niedziela, 25 październik - godz. 14. Zapraszamy na mecz z Vitcovią
     Po słabym sezonie 2007/08 kiedy to bronili się przed spadkiem nastał ubiegły, gdzie radzili sobie przyzwoicie. Obecnie również nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Vitcovia wygrała już trzy razy na wyjeździe! Tam radzi sobie lepiej niż u siebie. Patrząc na statystykę z ostatnich dwóch sezonów jedno jest pewne - Huragan strzeli dwie bramki. Pytanie tylko czy coś straci? (PKrawiec)

19.10.2009 - Phythoparm Klęka - HURAGAN 2:0 (2:0)
    Niestety, po raz kolejny z meczu wyjazdowego piłkarze Huraganu nie przywożą kompletu punktów. Tym razem lepszy okazał się zespół Phythoparmu Klęka.
    Niewykorzystane sytuacje i dwa zabójcze kontrataki gospodarzy były przyczyną trzeciej porażki Huraganistów w meczu wyjazdowym. W pierwszej jak i drugiej połowie goście posiadali przewagę lecz nic z tego nie wynikało. Niewykorzystana sytuacja "sam na sam" Olszewskiego oraz słupek w drugiej połowie Patryka Cieśli to tylko mała cześć dogodnych sytuacji stworzonych przez piłkarzy z Pobiedzisk.
    W pięciu wyjazdowych spotkaniach tej rundy Huragan zdobył zaledwie dwa punkty! Trzy porażki, bilans bramkowy 1:6 - to "dorobek" naszego zespołu w meczach na boiskach rywali. (gkrawczyk)
16.10.2009 - Niedziela, 18 październik - godz. 13. Z Phytopharmem po komplet punktów!?
     W 2007 roku, pierwszy mecz po spadku z IV ligi rozegraliśmy w Klęce demolując rywala po bramkach Skolasińskiego (3), M. Kwiatkowskiego, Gocałka i Ł. Jóźwiaka. Rok później było już zdecydowanie gorzej, bo trafienia Miążka i Gocałka nie dały nam nawet punktu.
     Choć piłkarze z Klęki nie zachwycają tej jesieni potrafili już wygrać u siebie Piastem 2:1. (PKrawiec)
11.10.2009 - HURAGAN - Wełnianka Kiszkowo 3:0 (1:0)
    Pomimo, że Huraganiści byli zdecydowanym faworytem tego pojedynku, kibice pełni niepokoju oczekiwali na wieści z Kiszkowiskiej. Jednak atut własnego boiska w tym sezonie jest wystarczającym na rywali tej klasy.
    Zdecydowaną przewagę w przekroju całego meczu udokumentowali kolejno: Gocałek w 17 minucie, Andrusieczko tuż po przerwie oraz starszy z braci Jóźwiaków Łukasz na 10 min. przed końcem. Widać historia lubi się powtarzać... (PKrawiec)
08.10.2009 - Niedziela, 11 październik - godz. 15. Gramy z Wełnianką
     Niedoszły spadkowicz przyjeżdża na... Kiszkowską. W maju tego roku, na wiosnę ubiegłego sezonu po golach Witaszyka, Gocałka i Miążka goście odprawieni zostali z kwitkiem.
      Uwaga jednak na zwyżkującą formę Wełnianki, która to bezbramkowo zremisowała w zeszłą niedzielę z Błękitnymi Owińska! (PKrawiec)
06.10.2009 - Rozmowa Patrykiem Cieślą
    Pamiętamy, że ocierałeś się już dwukrotnie o pierwszą drużynę Huraganu, lecz szybko rezygnowałeś. Czego brakowało? Czasu, chęci a może motywacji?
    Patryk Cieśla: Trener juniorów starszych Tadeusz Stręk zbudował solidny zespół, który odnosił zwycięstwa i w którym panowała świetna atmosfera. Zaaklimatyzowałem się w niej i czułem, że piłkarsko się rozwijam. To były powody, dla których odroczyłem w czasie moje przejście do pierwszej drużyny. Po ukończeniu wieku juniora zacząłem treningi w pierwszym zespole, lecz nie zdobyłem zaufania u trenera Ostańskiego. Postanowiłem przejść do drużyny AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, w której to grałem w sezonie 08/09.
    Próbowałeś swoich sił w juniorach Warty. Dlaczego nie udało się przebić i regularnie występować w zespole z Poznania?
    W zespole Warty grałem na zasadzie półrocznego wypożyczenia, ponieważ nie uzyska- łem zgody od władz Huraganu na trwałą zmianę barw klubowych. W dodatku treningi tam zacząłem w połowie okresu przygotowawczego i ciężko mi było przebić się przez szeroką kadrę trenera Żurawskiego.
    Jaki jest Twoim zdaniem powód tak słabej postawy Huraganu w ostatnich meczach wyjazdowych z tzw. "kelnerami"?
    Moim zdaniem problem w znacznej mierze tkwi w psychice. Wygląda to tak jakbyśmy jechali na mecz przypisując już sobie 3 punkty co widać w początkowej fazie spotkań. W drugiej odsłonie wygląda to już inaczej, lecz wkrada się niepotrzebna nerwówka skąd też biorą się błędy i niewykorzystane sytuacje.
    Czy za dwa tygodnie w meczu z Phythopharmem możemy liczyć na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo?
    Myślę, że cała drużyna jest poirytowana "wpadkami" w meczach wyjazdowych. Wyciągnięcie odpowiednich wniosków, koncentracja i zachowanie zimnej krwi pod polem karnym przeciwnika powinny przynieść odpowiednie rezultaty potrzebne aby właśnie w Klęce przełamać fatalną passe. (gkrawczyk)
05.10.2009 - Lechita Kłecko - HURAGAN 1:1 (1:0)
     W VII kolejce spotkań podopieczni Włodzimierza Watrasa tylko zremisowali w Kłecku z tamtejszą Lechitą 1:1. Po bardzo sennej i słabej pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0. Wyrównanie w 75' minucie dał Paweł Stachowiak.
     Po porażce w Rogoźnie Huraganiści zaliczają kolejną wpadkę czego efektem jest strata 8 punktów do lidera Piasta Kobylnica. (gkrawczyk)
01.10.2009 - Niedziela, 4 październik - godz. 15. Lechita Kłecko - Huragan Pobiedziska
     Lechita gra w tym sezonie słabo. Jedyne punkty zdobyte w tym sezonie to wygrana w Poznaniu z Polonią 3:1.
      Pomimo trzech porażek u siebie pamiętajmy o "laniu" sprzed 3 lat, kiedy to w rozgrywkach IV ligi ulegliśmy beniaminkowi z Kłecka aż 0:4. (PKrawiec)
30.09.2009 - Lechia górą
     Czerowono-czarni ulegli w IV rundzie Okręgowego Pucharu Polski Lechii Kostrzyn 0:1. Bramkę dla Lechii na wagę awansu do kolejnej rundy zdobył w 40 min. Patryk Broński. Huragan pomimo znaczącej przewagi w 2. połowie nie potwierdził swojej dominacji bramką wyrównującą choć akazji ku temu nie brakowało. Różnicy klasy rozgrywkowych tym bardziej nie było widać - co bardzo optymistycznie nastawia nas do przyszłych meczów w naszej "okręgówce". (PKrawiec)
28.09.2009 - Już po żniwach - z Kłosem pewne 3 punkty!
     Huragan pewnie pokonał w ubiegłą niedzielę piłkarzy z Zaniemyśla 3:0 (2:0). Do przerwy obie bramki zdobył Łukasz Jóźwiak a trzecią w meczu i zarazem trzecią w sezonie dołożył Tomasz Andersz.
     Już w środę na Kiszkowską zawitają sąsiedzi zza miedzy - dobrze radząca sobie w rozgrywkach IV ligi kostrzyńska Lechia. Mecz w ramach IV rundy Okręgowego Pucharu Polski rozpocznie się o godz. 16.30. (PKrawiec)
23.09.2009 - Niedziela, 27 wrzesień - godz. 16. Zapraszamy na mecz z Kłosem Zaniemyśl
     Kłos całkiem dobrze radzi sobie na wyjazdach. Z obecnym liderem uległ 2:3 a z zajmującym drugie miejsce TPS-em zremisował 2:2. Tak więc na pewno łatwo nie będzie, tym bardziej, że Huraganiści grają w tym sezonie w kratkę. Jak będzie tym razem przekonamy się już wnajbliższą niedzielę. Zadowoli nas oczywiście nawet skromna wygrana. (PKrawiec)

22.09.2009 - Wełna Rogoźno - HURAGAN 1:0 (0:0)
     Stare porzekadło o niewykorzystanych sytuacjach znów się sprawdziło. Gdyby Mikołaj Witaszyk wpakował z bliska piłkę do siatki pod koniec pierwszej połowy pewnie to my cieszylibyśmy się z kompletu punktów. A tak w drugiej, po jednej z nielicznych akcji Wełny gapiostwo ustwaiojących się w murze zawodników wykorzystali gospodarze i szybko a przede wszystkim skutecznie rozegrali rzut wolny. Na domiar złego kontuzji w 60 minucie doznał Janusz Wala. Trzy punky zamiast pojechać do Pobiedzisk zostały po raz pierwszy w tym sezonie w Rogoźnie. Szkoda.(PKrawiec)
18.09.2009 - Sobota, 19 wrzesień - godz. 16. Wełna Rogoźno - Huragan Pobiedziska
     Wełna w tym sezonie doznała u siebie aż dwóch przegranych a Huragan na wyjeździe w obu meczach nie zdobył jeszcze bramki. Wynika z tego, że kiepska passa jednej z drużyn musi się skończyć...

Pamiętajmy jednak, że Wełna rozgromiła w Pucharze Polski Polonię Poznań aż 8:0! (PKrawiec)
16.09.2009 - HURAGAN - TPS Winogrady 1:1 (1:1), w rzutah karnych 2:1
     Po wyrównanym meczu Huragan pokonał w Pucharze Polskii drużynę TPS'u Winogrady. Do rozstrzygnięcia spotkania niezbędne były rzuty karne. W regulaminowy czasie gry prowadzenie objęli gospodarze w 8' po bramce M.Kwiatkowskiego. Przyjezdni wyrównali po pięknej bramce z rzutu wolnego w 22'. Pomimo wielu dogodnych sytuacji z obydwu stron, do 90 minuty wynik nie uległ zmianie. Jedenastki lepiej egzekwowali Pobiedziszczanie. Piłka wpadała do siatki po strzałach Gocałka i Jóźwiaka. Swoich szans nie wykorzystali Stachowiak i Grajczyk. Dzięki kapitalnej postawie bramkarza Dariusza Tomczaka, zespoł z Poznania wykorzystał tylko jeden rzut karny.
    Skład: Tomczak - Andersz, Kosmaczewski, B. Kwiatkowski, Grajczyk - Watras, Gocałek, Cieśla (46,P. Jóźwiak), M. Kwiatkowski - Olszewski (60' Stachowiak), Andrusieczko (46' Witaszyk). (P.Stusek)
15.09.2009 - HURAGAN - Kotwica Kórnik 3:0 (1:0)
     W ostatnią niedzielę, Huragan pokonał w efektowny sposób Kotwicę Kórnik 3:0. Pobiedziszczanie objęli prowadzenie w 35 minucie meczu, kiedy bramkę zdobył Damian Gocałek po znakomitym bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. Zaraz po przerwie na 2:0 strzelając głową, wynik podwyższył Tomasz Andersz, a końcowy rezultat ustalił w 60 minucie Gocałek, wpisując sie tym samym po raz drugi na listę strzelców. Goście po czerwonej kartce od 70 minuty grali w dziesiątkę, jednak wynik nie uległ zmianie.
    Skład: Raszewski - Andersz, B. Kwiatkowski, Grajczyk (75' Kosmaczewski), Wala - Watras, Gocałek, Cieśla, Andrusieczko (45'Stachowiak) - Witaszyk (75' Olszewski), Ł.Jóźwiak (45' Kwiatkowski M).
     Przypominamy, że kolejne spotkanie Huragan rozegra w Pobiedziskach, już w najbliższą środę tj. 16 września o godzinie 16.30. Mecz odbędzie się w ramach rozgrywek Pucharu Polski a przeciwnkiem będzie zespół TPS Winogrady (Poznań). Zapraszamy serdecznie! (P.Stusek)
11.09.2009 - Rozmowa z "Rasą"
    Czy jesteście w stanie powtórzyć rezultat z pop- rzedniego sezonu, czyli zajęcie 3-ego miejsca? A może awans?
    Robert Raszewski: Myślę, że po nie ciekawym początku rundy, drużyna po meczu z Mosiną się przebudziła i uwierzyła w swoje możliwości. Gramy w zasadzie nie zmienionym składem. Zespół wzmocniło dwóch zawodników, reszta to chłopacy którzy zajęli trzecie miejsce w poprzednim sezonie. Jestem pewien, że w zespole tkwią duże możliwości. Czas się obudzić!
    Jak układa się współpraca z drugim bramkarzem Darkiem Tomczakiem, ponieważ wiemy, że Twoi wcześniejsi konkurenci nie godzili się z mianem drugich?
    Pozycja bramkarza niestety ma to do siebie, że może grać tylko jeden zawodnik. O dyspozycji danego bramkarza decyduje trener. Współpraca z Darkiem układa mi się rewelacyjnie. Wracając do stwierdzenia, że poprzedni konkurenci nie godzili się z mianem drugiego jest dziwne. Dla mnie każdy bramkarz w drużynie jest numerem JEDEN.
    Czego zabrakło w meczach z Piastem i Błękitnymi?
    Wynik z Piastem Kobylnica był dobrym wynikiem. Punkt na wyjeździe jest zawsze cenny. Natomiast w meczu z Błękitnymi Owińska zdecydowała niedyspozycja całej drużyny. Każda formacja zaczynając od bramkarza, czyli mnie popełniała błędy. Za wynik wszystkich sympatyków MGKS'u chciałbym przeprosić. Myślę, że oczekiwania kibiców jak i drużyny były znacznie większe.
    Z Kotwicą przekonujące zwycięstwo i kolejne 3 punkty?
    Kotwica Kórnik to trudny zespół. Każdy wynik oczywiście na zero z tyłu i co najmniej jeden z przodu będzie nasz zespół satysfakcjonował. A więc zapraszam serdecznie w imieniu drużyny wszystkich kibiców na mecz. PO TRZY PUNKTY! (gkrawczyk)
08.09.2009 - Niedziela, 13 wrzesień - godz. 16. Zapraszamy na mecz z Kotwicą Kórnik
     Do Pobiedzisk przyjeżdża Kotwica. W ostatnich czterech meczach padły aż trzy remisy. Jedyny raz mecz rozrzygnęła bramka Andersza
w październiku 2007 r.      Kórniczanie pokonali dotychczas Wartę Śrem 1:0, przegrali z Piastm w Gruszczynie 0:1 by w ostatnią sobotę zremisować bezbramkowo z Błękitnymi Owińska. Tak więc mecz wydaje się wielką niewiadomą, jednak to my gramy u siebie... (PKrawiec)

07.09.2009 - Obóz Młodzików - POBIEROWO 2009
    W dniach 5 - 15 sierpnia 2009 roku w Pobierowie odbył się obóz sportowy, w którym wzięło udział 20 młodych piłkarzy drużyny młodzików Huraganu. Zamieszkaliśmy w domkach naprzeciwko Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie wykonywaliśmy większość naszych zajęć sportowych.
    Program obozu był bardzo intensywny, codziennie odbywały się 2 treningi piłkarskie na kameralnym boisku ze sztuczną trawą, a poźniej zajęcia biegowe w terenie. Rozegra- liśmy 3 mecze sparingowe z druży- nami z Sobótki i Półtuska. Oczywiście nie mogło zabraknąć czasu na "plażowanie" i kąpiele w morzu oraz wyjścia na basen. Zorganizowaliśmy dwie wycieczki - pieszą do Trzęsacza i autokarową do Międzyzdrojów.
    Podczas pobytu na obozie stara- liśmy się poprawić wytrzymałość ogólną oraz technikę piłkarską, 10 dni obozu minęły bardzo szybko i już teraz myślimy o kojonym wyjeździe za rok.
    Szczególe podziękowania kierujemy dla Pana Jarosława Łabędzkiego reprezentującego firmę PBTel Zachód za opłacenie kosztów wynajęcia boiska oraz Państwu Wojcieszakom za ufundowanie pamiątkowych koszulek dla wszystkich uczestników obozu.
    Fotorelacja z obozu: Galeria >>> Wydarzenia (trener - Andrzej Ritter)
07.09.2009 - HURAGAN - KS 1920 Mosina 2:1 (1:1)
    Trzecie spotkanie Huraganu w tej rundzie i wreszcie kibice mogli podziwiać taki zespól jaki chcieliby oglądać co tydzień! Tak określić można zwycięstwo z dotychczasowym liderem 1920 Mosina 2:1 (1:1).
    Pierwsi bramkę już na początku spotkania po niezdecydowanej interwencji Roberta Raszewskiego zdobyli goście i nikt nie spodziewał się, że z minuty na minutę Huraganiści będą się rozkręcać. W 30' minucie wyrównanie dał Damian Gocałek, który wykorzystał podanie Mikołaja Witaszyka i strzałem z ok 8 metrów zdobył bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.
    Druga część spotkania to już przewaga Huraganu i dużo sytuacji pod bramkę gości. Kolejne strzały padały łupem bramkarza z Mosiny lub szybowały obok bramki. W 80' minucie po perfekcyjnej akcji całego zespołu upragnioną bramkę na wagę 3 punktów dał strzałem z najbliższej odległości Przemysław Andrusieczko.
    Po trzech kolejkach Huragan zajmuje ósme miejsce z dorobkiem czterech punktów tracąc do lidera Vitcovii Witkowo pięć oczek. (gkrawczyk)
31.08.2009 - Niedziela, 6 wrzesień - godz. 17. Zapraszamy na mecz z liderem - 1920 Mosina!
     Rywalem Huraganu w III kolejce będzie klub z Mosiny, z którym
w poprzednich latach nigdy nie przegraliśmy u siebie. Ostatni mecz rozegrany 1 maja 2007 r. zakończył się zwycięstwem po bramkach Watrasa, Świderskiego i M. Kwiatkowskiego.
      Wiara w siebie i sportowa złość po wpadce w Owińskach powinna przynieść trzeciej drużynie ubiegłego sezonu trzy punkty - podobnie jak Polakom 5 września w Chorzowie przeciwko Irlandii Płn. w eliminacjach Mistrzostw Świata. Trzymamy kciuki. (PKrawiec)

30.08.2009 - Błękitni Owińska - HURAGAN 2:0 (0:0)
    W swoim drugim meczu nowego sezonu Huragan uległ beniaminkowi klasy okręgowej Błękitnym Owińska 0:2 (0:0).
    Piłkarze Huraganu bramce rywali zagrozili dwa razy trafiając w słupek i poprzeczkę. Niepokojący jest fakt, że w dwóch spotkaniach nasz zespół nie strzelił bramki. Liczymy, że już w następnym meczu zobaczmy bramki dla HP.
    Za tydzień rozegramy pierwsze spotkanie przed własną publicznością. Rywalem będzie drużyna KS 1920 Mosina. Spadkowicz z IV ligi jest jednym z kandydatów do awansu. Piłkarze z Mosiny w dwóch spotkaniach zdobyli komplet punktów strzelając 9 bramek. Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godzinie 17. (gkrawczyk)
27.08.2009 - Wkrótce video, kolejny raz przypominamy o tapetach...
     W przygotowaniu dział Video w którym prezentować będziemy najciekawsze fragmenty maczów Huraganu uchwycone aparatami fotgraficznymi. Prosimy o nadsyłanie filmów na adresy e-mail (u dołu strony) lub informację o ich posiadaniu.
    Zapraszamy również do pobierania naszych tapet. Do wyboru pozostaje ciągle sześć propozycji - zachęcamy do tworzenia własnych - najciekawsze również umieścimy na stronie za zgodą autora. Istniejące tapety zostały podzielone tematycznie - mamy nadzieję, żę Wam się spodobają.
    Znajdziecie je na prawej zakładce: Do pobrania >>> Tapety (PKrawiec)

26.08.2009 - Podsumowanie sezonu 2008/09. Zapraszamy do działu >>> Historia >>> Wyniki
     Przegląd ostatniego sezonu do wglądu w naszym archiwum, czyli tabela, wyniki, kadra, strzelcy i inne...
     Ciągle w przygotowaniu sezony z lat 70' i 80'. Prosimy o kontakt wszystkich mających dostęp do informacji z tych lat oraz jeszcze wcześniejszych. (PKrawiec)

23.08.2009 - Piast Kobylnica - HURAGAN 0:0
    W pierwszym spotkaniu sezonu 2009/10 rozegranym w Kobylnicy piłkarze Huraganu zremisowali z miejscowym Piastem 0:0. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany i oba zespoły nie stworzyły sobie zbyt wielu okazji do zdobycia bramki. W pierwszej części gry nie wydarzyło się nic co zasługiwałoby na uwagę. Obustronna walka, która nie przyniosła upragnionego gola.
    W 60 minucie po strzale z rzutu wolnego zawodnika Piasta piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Dariusza Tomczaka. Chwilę później strzały Huraganistów zza pola karnego Patryka Jóźwiaka i Damiana Gocałka przy odrobinie szczęścia mogły dać prowadzenie lecz bramkarz gospodarzy spisał się bez zarzutu. W końcówce spotkania drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną ujrzał Janusz Wala i Huragan kończył mecz w dziesiątkę.
    Skład: Tomczak - Andersz, Wala, B. Kwiatkowski, Grajczyk - Watras (56' P. Jóźwiak), Gocałek, Świderski (85' Cieśla), Andrusieczko - Witaszyk (70' Miążek), Olszewski (46' Ł. Jóźwiak). (gkrawczyk)
15.08.2009 - Sparingi
    HP - Juranad Bolechówko 5:0 (3:0). Bramki: 9' Watras, 24' Witaszyk, 35',70',76' Ł. Jóźwiak.
Skład: Tomczak - Andersz (Kosmaczewski), Wala, B. Kwiatkowski (Miążek), Grajczyk - Watras, Gocałek, Świderski (Cieśla), P. Jóźwiak (Cegielski), - Witaszyk, Ł. Jóźwiak.
    HP - Błękitni Owińska 3:2 (1:0). Bramki: 18' Andersz (1:0), 60' Witaszyk (2:1), 72' Olszewski (3:2)
Skład: Raszewski (Tomczak) - Andersz, Kosmaczewski (Cegielski), B. Kwiatkowski (Miążek), Powałowski - Andrusieczko, Gocałek, P. Jóźwiak, Watras (Olszewski) - Świderski, Witaszyk (Ł. Jóźwiak).
    SKP Słupca - HP 5:1 (2:1). Bramka: 6' Andrusieczko (1:1)
Skład: Raszewski (Tomczak) - Andersz, Powałowski (Kosmaczewski), B. Kwiatkowski, Wala - Watras (Cegielski), Gocałek (Garczyński), Andrusieczko , P. Jóźwiak (Cieśla) - Olszewski (Kołodziejski), Świderski (Witaszyk)
    HP - Victora Września 1:0 (0:0). Bramka: 80' Grajczyk (głową)
Skład: Raszewski (Tomczak) - Wala, B. Kwiatkowski, Andersz, Powałowski - Andrusieczko, Grajczyk, Watras (Cegielski), P. Jóźwiak, Gocałek - Ł. Jóźwiak (Cieśla). (gkrawczyk)
30.07.2009- Okres przygotowawczy w pełni!
    18 lipca potyczką z Unią Wapno podopieczni Włodzimierza Watra rozpoczęli przygotowania do ligowych spotkań. Powyżej można zapoznać się z planem meczów sparingowych oraz z wynikami spotkań, które już się odbyły.
    Z zespołem od początku przygotowań trenuję kilka "nowych-starych" twarzy. Są nimi: wychowanek Huraganu Arkadiusz Świderski występujący ostatnio w Mieszku Gniezno, Michał Garczyński - wcze- śniej Polonia Chodzież, Patryk Cieśla - w poprzednim sezonie wypożyczony do juniorów Warty, Mateusz Kosmaczewski - powrót z wypożyczenia do TPS Winogrady P-ń oraz Błażej Olszewski i Sebastian Kołodziejski z Wełnianki Kiszkowo.
    Pewne jest, że na boisku przez długi okres czasu nie zobaczymy młodego Piotra Króla, który uległ wypadkowi i doznał poważnego złamania nogi.
    Najbliższy mecz z Victorią Września zostanie rozegrane się na głównej płycie Huraganu. Grającym trenerem zespołu z Wrześni jest dobrze znany z występów w Huraganie Waldemar Przysiuda. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę. Początek o godzinie 12. (gkrawczyk)
27.07.2009 - Ruszamy na nowo!
    Z radością informujemy, że serwis poświęcony naszej druzynie wznawia swoją działalnść. Przerwa była spowodowana likwidacją darmowego serwera na którym strona się znajdowała.
    Jednak dzięki środkom udostępnionym przez władze klubu oraz pomoc kibiców, strona rusza pod nowym adresem: www.huraganpobiedziska.pl
    Wszystkie zasoby udało się przenieść na nowy serwer, obsługiwany przez profesjonalną firmę hostingową. Stary adres strony nie będzie już dostępny.
    Miejmy nadzieję, że problemy techniczne będą nas omijać szerokim łukiem a nasz serwis będzie się prężnie rozwijał, czego administracji i wszyskim uzytkownikom serdecznie życzymy. (P.Stusek)