Juniorzy
  Trampkarze
  Młodsi
20.12.2008 - Wigilia
     W piątek 19 grudnia o godzinie 18. w budynku klubowym odbyła się wigilia zorganizowana przez zarząd MGKS-u na której obecni byli piłkarze i osoby związane z działalnością Huraganu. Po krótkim podsumowaniu roku oraz przedstawieniu sytuacji klubu przez zarząd zgromadzeni połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.
     Bardzo dobra organizacja za którą podziękować należy zarządowi klubu i przyjazna atmosfera co podkreślali sami piłkarze - tak w skrócie wyglądało ostanie spotkanie w roku 2008.
     Jedynym niezbyt miłym akcentem do którego władze miasta zdążyły nas przyzwyczaić był fakt, że na wigilii nie pojawił się nikt z osób zaproszonych czyli zastępca burmistrza oraz dyrektor ośrodka kultury i sportu. (gkrawczyk)
      Wszystkim gościom naszej strony, piłkarzom, kibicom i sympatykom Huraganu, życzymy spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Miejmy nadzieję, że rok 2009 będzie jeszcze lepszy od ubiegłego, pełen sukcesów sportowych oraz organizacyjnych.
      Administratorzy Strony

08.12.2008 - RKHP znów w akcji
     W najbliższą niedzielę 14 grudnia w Gnieźnie odbędzie się turniej kibiców, w którym udział wezmą sympatycy MGKS-u. Będzie to druga edycja turnieju, którego stawką jest "Puchar Burmistrza Miasta Gnie- zna". Rok temu Huraganiści zajęli dobre 3 miejsce wracając do Pobie- dzisk z pucharem. Jak będzie w tym razem? - okaże się już niedługo.
     W turnieju udział weźmie oprócz naszego zespołu, 8 ekip: Start Gniezno, KM Ostrów Wklp. i PSŻ Poznań (kibice żużla), Jarota Jarocin, Mieszko Gniezno, Wiara Lecha, Warta Poznań oraz Astra Krotoszyn.
     Wyniki oraz inne informacje dostępne będą wkrótce po zakończeniu turnieju. (gkrawczyk)
17.11.2008 - Przypominamy o tapetach...
     Zapraszamy do pobrania huraganowych tapet. Do wyboru pozostawiamy sześć propozycji. Zostały podzielone tematycznie - mamy nadzieję, że przypadną do gustu kibicom HP.

Tapety znajdziecie w zakładce:
Do pobrania >>> Tapety (PKrawiec)

15.11.2008 - Vitcovia Witkowo - HURAGAN 1:4 (1:3)
     W ostatniej XIII kolejce Huragan pokonał w Witkowie tamtejszą Vitcovie 4:1. Było to trzecie kolejne zwycięstwo Huraganistów. Tym samym godnie zakończyli oni rundę jesienną obecnego sezonu.
     Po dobrej ambitnej grze goście wywieźli ważne 3 punkty, nie dając szans drużynie gospodarzy. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Tomasz Andersz x2, Michał Kwiatkowski oraz Mikołaj Witaszyk.
     Mecz z zespołem Vitcovii był ostatnim spotkaniem Huraganu w tym roku. Z 22-oma punktami, ze- spół z Pobiedzisk uplasował się na piątym miejscu w ligowej tabeli.
    Komplet wyników w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
10.11.2008 - Dostępny materiał o turnieju kibiców
     Z lekkim opóźnieniem, lecz już jest dostępna. Bogata re- lacja z turnieju, który z udziałem sympatyków Huraganu odbył się w Trzciance.
     Opis, fotorelacja oraz materiał filmowy z wiadomości spor- towych zawierający relację z imprezy i meczu Huraganistów zobaczyć można w zakładce dotyczącej kibiców Huraganu.
     Turniej w Trzciance był piąta tego typu imprezą na której zaprezentowali się kibice MGKS-u.
    Szczegóły w dziale: Kibice >>> Klub Kibica (gkrawczyk)
09.11.2008 - HURAGAN - Kłos Zaniemyśl 3:0 (2:0)
     Zgodnie z przewidywaniami Huragan w ostatnim meczu przed własną publicznością w tym roku zainkasował komplet punktów. Podopieczni Włodzimierza Watrasa pewnie pokonali zespół Kłosa Zaniemyśl 3:0.
     Praktycznie cały mecz to przewaga gospodarzy. Do przerwy po golach Mikołaja Witaszyka i Tomasza Andersza Huragan prowadził 2:0.
    Jedyne trafienie w drugiej części spotkania mimo kilku dogodnych sytuacji zespołu zaliczył ponownie Mikołaj Witaszyk, który po świetnym prostopadłym podaniu Pawła Stachowiaka położył bramkarza i dosłownie wszedł z piłka do bramki rywala.
     Za tydzień w Witkowie Huragan rozegra ostanie spotkanie w tej rundzie. W sobotę o godzinie 13. na stadionie Vitcovii Huraganiści będą walczyć o ostatnie punkty w tym roku.
02.11.2008 - Warta Śrem - HURAGAN 0:4 (0:1)
     Po pięciu fatalnych meczach w których Huragan zdobył zaledwie jeden punkt, wreszcie doczekaliśmy się zwycięstwa. Huraganiści pokonali zespół Warty Śrem 4:0.
     Wynik w pierwszej części meczu otworzył Mikołaj Witaszyk, który wyłuskał piłkę bramkarzowi gospodarzy i zdobył gola. Na 2:0 w drugiej połowie podwyższył Damian Gocałek wykorzystując rzut karny podykto- wany za zagranie piłki ręką. Kolejne trafienie znów przy pomocy golkipera Warty dołożył Paweł Stacho- wiak, a wynik spotkania na 4:0 ustalił Artur Grajczyk.
     Dobry mecz rozegrał Robert Raszewski, który wybronił kilka groźnych strzałów Warty. Ciekawostką jest fakt, że sędzią głównym spotkania była kobieta, która radziła sobie bardzo dobrze w roli arbitra.
     Miejmy nadzieję, że za tydzień w meczu z Kłosem Zaniemyśl znów będziemy się cieszyć z kolejnych 3 punktów. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 14. w Pobiedziskach.
    W meczu na szczycie naszej ligi zespół Lechii Kostrzyn pokonał w Środzie tamtejsza Polonię 2:1 (0:1). Polonia straciła bramkę na wagę 3 punktów w 90 minucie spotkania. Po tym zwycięstwie zespół Lechii Kostrzyn przewodzi w ligowej tabeli.
26.10.2008 - HURAGAN - Polonia Środa Wlkp. 0:4 (0:0)
     Nie udało się przerwać fatalnej passy czterech spotkań bez zwy- cięstwa. Dziś w meczu z Polonią Środa Huragan przegrał 4:0 (0:0).
     Spotkanie było bardzo podobne do meczu sprzed dwóch tygodni. Ambi- tna walka Huraganistów w pierwszej połowie, w drugiej jednak swoją zdecydowaną wyższośc pokazali goście. Jedną z nielicznych akcji po której można było pokusić się o zdobycie bramki był strzał Mikołaja Witaszyka, który niestety został efektownie obroniony przez brakarza gości.
     Następnym rywalem Huraganu będzie zespół Warty Śrem. Mecz odbędzie się w niedziele o godzinie 14. w Śremie.
21.10.2008 - TPS Winogrady P-ń - HURAGAN 2:1 (0:1)
     Trwa fatalna passa piłkarzy Huraganu. Niespodziewana sobotnia porażka z TPS-em była trzecią z rzędu. Tym samym Huraganiści nie zdobyli kompletu punktów od czterech spotkań, wcześniej zaledwie remisując z Kotwicą Kórnik 2:2.
     Bramkę w pierwszej połowie spotkania z zespołem z Poznania zdobył znajdujący się ostatnio w dobrej dyspozycji Przemysław Andrusieczko. Po przerwie paradoksalnie Huragan rozegrał lepsze spotkanie niż w pierwszych 45 minutach, lecz o ostatnim kwadransie piłkarze woleliby zapomnieć. Strata dwóch bramek, co za tym idzie porażka z niżej notowanym zespołem i strata kolejnych punktów.
     W następnym meczu znów ciężko będzie o zdobycz punktową. W Pobiedziskach Huragan podejmował będzie lidera Polonię Środa. Po porażce sprzed prawie dwóch tygodni w Pucharze Polski 0:3 właśnie z Polonią ciężko będzie liczyć na korzystny rezultat z zespołem mającym silny kadrowo zespół, który aspiruję do gry w wyższej klasie rozgrywek.
15.10.2008 - HURAGAN - Polonia Środa Wlkp. 0:3 (0:0)
     W IV rundzie Pucharu Polski WZPN piłkarze Huraganu przegrali z Polonią Środa Wlkp. 0:3. Do przerwy gra podobnie jak wynik była całkiem dobra. Sporadyczne ataki zespołów kończyły się na blokach defensywnych obu drużyn. Było widać jednak przewagę gości.
     Druga połowa zaczęła się niezbyt dobrze dla Huraganistów. Niedługo po przerwie w ciągu paru minut zespół z Pobiedzisk stracił dwa gole, pierwszego z rzutu karnego, drugiego po stracie piłki w środku boiska i kontrze. W końcówce goście dołożyli jeszcze trzecie trafienie i było po meczu.
     Warto zaznaczyć, że w Huraganie w przeciągu całego spotkania zagrało aż 5 juniorów. Marcin Kamiński, bramkarz który bronił już w meczu z Jurandem Bolechówko pod nieobecność Roberta Raszewskiego, dalej w obronie wystąpili Piotr Król i Norbert Darzecki, a w linii pomocy Patryk Jóźwiak oraz Patryk Cegielski, którzy pojawili się na boisku po przerwie. (gkrawczyk)
03.10.2008 - Losowanie IV rundy Pucharu Polski WZPN
     W IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu poznańskim piłkarze Huraganu zagrają na własnym obiekcie z liderem naszej ligi Polonią Środa. Los nie był łaskawy dla podopiecznych Włodzimierza Watrasa. Nasi rywale w tej stawce są jedną z najsilniejszych drużyn.
     Mecz odbędzie się 15 października o godzinie 15.30 przy ulicy Kiszkowskiej. Para jaką tworzy Huragan z Polonią jest jedną z najatrakcyjniejszych ze stawki zespołów grających w tej rundzie. (gkrawczyk)
03.10.2008 - Sonda
    Rozgrywki rundy jesie- nnej tzw. "okręgówki" znajdują się właśnie na półmetku. Za nami wliczając PP 7 spotkań, tyle samo pozostało do rozegrania. Najwyższy czas wiec podsumować naszą sondę.
     Kibice odwiedzający nasz serwis jak widać liczą na awans Huraganistów. Niemal 35% z nich stwierdziło, że Huragan awansuje w tym roku do wy- ższej klasy rozgrywek. My oczywiście wierzymy razem z nimi bo każdy kibic wierzyć musi do końca, lecz należałoby spojrzeć na tą kwestie "trzeźwym okiem". Zespoły Polonii Środa i Lechii Kostrzyn są poza zasięgiem naszym i reszty zespołów ligi.
     Najbardziej prawdopodobny scenariusz na który stać obecny zespół z Pobiedzisk, czyli miejsce od 2-4 poparło prawie 30% biorących udział w zabawie. Zważywszy na postawę naszego zespołu w rozegranych spotkaniach jest to bardzo możliwe rozwiązanie.
     Niższe lokaty i spadek cieszyły się mniejszym "zainteresowaniem" co jest dobrym znakiem, że wiara w piłkarzy i zarząd klubu jest duża. Miejmy nadzieję, że nasza sonda po zakończeniu sezonu okaże się trafiona. (gkrawczyk)
28.09.2008 - HURAGAN - Lechita Kłecko 3:0 (3:0)
    Po dwóch niezbyt udanych meczach ligowych z Lechią Kostrzyn i Phythopharmem Klęka, w których Huraganiści nie zdobyli punktu, nareszcie kibice w Pobiedziskach mogli cieszyć się ze zdobycia kompletu "oczek". Huraganiści pewnie pokonali zespół Lechity Kłecko 3:0.
     Praktycznie całe spotkanie toczyło się pod dyktando podopiecznych Włodzimierza Watrasa. Po doskonałym początku i dwóch akcjach Pawła Stachowiaka bramki zdobyli: bramkostrzelny w ostatnich spotkaniach Damian Gocałek i Przemysław Andrusieczko, który jeszcze przed przerwą trafił do siatki po raz drugi.
    Po przerwie wszyscy liczyli, że padną kolejne bramki, lecz po niewykorzystaniu kilku dogodnych sytuacji przez Huragan, wynik spotkania nie uległ zmianie. Jedynym momentem, w którym Huragan oddał minimalnie pola gościom była końcówka meczu, gdzie piłkarze z Pobiedzisk nastawali się typowo na grę z kontry. Niemiłym akcentem spotkania był faul Mateusz Kosmaczewskiego, który po kilkunastu minutach spędzonych na boisku został ukarany czerwoną kartką za brutalny faul na przeciwniku.
     Po zwycięstwie w Pucharze Polski Z Unia II Swarzędz 1:0 była to druga wygrana Huraganu pod rząd. Dziś cała 11-tka rozegrała bardzo dobre spotkanie i zasługuje na duże brawa za walkę i ochotę do gry.
15.09.2008 - HURAGAN - Lechia Kostrzyn 0:3 (0:1)
     Po zwycięstwie z Polonią Poznań 2:0, Huragan na własnym stadionie podejmował drużynę Lechii Kostrzyn. Rywal przed tą kolejką podobnie jak Polonia Środa, Phythoparm Klęka i Huragan zgromadził na swoim koncie 9 punktów.
     Wiadomo było, że mecz z Lechią będzie należał do trudnie- jszych w tym sezonie. Drużyna gości obok Polonii Środa jest głównym kandydatem do awansu. Huraganiści mimo ambitnej gry wypadli na tle rywali słabo i przegrali gładko 3:0.
     W pierwszej i drugiej połowie stroną przeważającą byli goście, którzy pierwszą bramkę zdobyli w 45' po dośrodkowaniu i strzale głową z niesłusznie podyktowanego rzutu wolnego. Po przerwie po błędach obrony, która tego meczu nie może zaliczyć do udanych drużyna Lechii zdobyła drugą i trzecią bramkę.
     Nie lada ubaw nie tylko kibicom z Pobiedzisk ale i wydawać się mogło piłkarzom Lechii, sprawiał trener rywala Ryszard Wiąz. Jego wrzaski i lekko mówiąc "niekontrolowane ruchy" sprawiały, że na twarzach kibiców Huraganu pojawiał się uśmiech, mimo porażki. Kostrzyńskiemu "Januszowi Wójcikowi" radzimy trzymania nerwów na wodzy bo "uśmieszki" piłkarzy Lechii po "wskazówkach" trenera mówiły same za siebie.
06.09.2008 - Zapowiedź
     W niedzielę 7 września Huragan podejmie na własnym stadionie Polonię Poznań. Jak dotąd nasza drużyna zdobyła we wcześnie- jszych spotkaniach komplet punktów, czego efektem jest 4 miejsce w tabeli. Poloniści plasują się bezpośrednio za Huraganem na 5 pozycji. Zapowiada się więc ciekawa konfrontacja.
     Mecz zostanie rozegrany o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim w Pobiedziskach. Zapraszamy serdecznie! (P.Stusek)

02.09.2008 - Kadra zespołu
     Zarząd MGKS-u zgłosił do rozgrywek Poznańskiej Klasy Okręgowej 23 osobową kadrę. Do zespołu dołączyło czterech juniorów i Pobiedziszczanin grający ostatnio w Mieszku Gniezno Robert Raszewski. Huragan opuścili m.in. Łukasz Skolasiński i Tomasz Kroenke.
     W porównaniu z zespołami z "wyższej" półki naszej ligi np. Lechią Kostrzyn czy Polonią Środa "ruchy transferowe" w Pobiedziskach były znikome co w obecnej sytuacji klubu jest zrozumiałe. Cieszyć może fakt, że prawie wszyscy zawodnicy są mieszkańcami naszej gminy, a zarazem wychowankami Huraganu.
    Więcej w dziale: Huragan >>> Kadra (gkrawczyk)
02.09.2008 - Wełnianka Kiszkowo - HURAGAN 0:1 (0:1)
     W ubiegłą niedzielę piłkarze Huraganu zainkasowali kolejny komplet punktów. Tym razem podopie- czni Włodzimierza Watrasa pokonali po bramce Artura Grajczyka zespól Wełnianki Kiszkowo.
     Wynik 1:0 to najmniejszy wymiar kary jaki spotkał drużynę gospodarzy. Huragan, szczególnie w pierwszej odsłonie był zespołem dużo lepszym i dominował na boisku. Jedynym mankamentem niestety wpływającym na wynik spotkania była fatalna skuteczność Huraganistów. Zespół Wełnianki oddał jeden celny strzał na bramkę Roberta Raszewskiego przez całe 90 minut spotkania.
25.08.2008 - Komunikat
     Z radością informujemy, że dziś nasza strona obchodzi swoje urodziny. Rozpoczęła działalność trzy lata temu- 25 sierpnia 2005 roku. Sam pomysł stworzenia strony, narodził się podczas powrotu z meczu wyjazdowego.Przez ten czas sporo się zmieniło zarówno na stornie jak i w drużynie Huraganu.      Na sowim koncie możemy zapisać również małe sukcesy. Od początku istnienia, stronę odwiedziło niemal 70 tysięcy gości. Nasi użytkownicy napisali ponad 2 tysiące komentarzy. Pomagaliśmy w organizacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 19. Podczas tej imprezy z naszą stroną współpracował m.in "Przegląd Sportowy".
     Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się, do tego, że strona istnieje. Trzeba nadmienić, że w szeregach administratorów nie ma profesjonalnych webmasterów. Jesteśmy tak jak Wy, przede wszystkim kibicami. Dlatego dziękujemy również za okazaną cierpliwość i zrozumienie. A problemów przez te trzy lata nam nie brakowało. Głównie natury technicznej. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będą nas one omijać.
(P.Stusek)
24.08.2008 - HURAGAN- Piast Kobylnica 4:2 (2:0)
     W swoim pierwszym ligowym meczu sezonu 2008/2009 Huragan pokonał na własnym boisku drużynę Piasta Kobylnica 4-2. Wynik otworzył w 30 minucie pięknym strzałem z woleja Przemysław Andrusieczko. W 45 minucie na 2-0 podwyższył Łukasz Józwiak, zdobywając bramkę po podaniu Damiana Gocałka. Po przerwie w 65 minucie goście zdołali strzelić bramkę kontaktową. To nie załamało Pobiedziszczan, w 80 minucie ponownie po podaniu Gocałka bramkę zdobył Mikołaj Witaszyk. Piast po raz kolejny zdołał odpowiedzieć, strzelając drugą bramkę trzy minuty później. Jednak ostatnie słowo należało do Huraganu. W 90 minucie wynik ustalił Paweł Stachowiak. Był to nie lada wyczyn, ponieważ pojawił się On na boisku nie całą minutę wcześniej. Trzecią asystę w meczu zaliczył Damian Gocałek. Goście kończyli mecz w dziesiątkę. W doliczonym czasie gry, jeden z zawodników przyjezdnych, otrzymał drugą żółtą kartkę, jednak nie miało to już wpływu na końcowy rezultat spotkania.
     Huragan był w tym meczu stroną dominującą. Częściej posiadał piłkę, stworzył więcej sytuacji podbramkowych. Z bardzo dobrej strony pokazał się Damian Gocałek, który miał swój udział przy każdej bramce. Na słowa uznania zasłużył również nasz bramkarz- Robert Raszewski, który popisał się kilkoma efektownymi interwencjami. Przypominamy, że był to powrót między słupki czerwono-czarnych popularnego "Rasy", po kilku latach spędzonych w innych klubach.
     Skład HP: Raszewski - Wala, Powałowski (55' M. Kosmaczewski), Andersz, Grajczyk - Gocałek, Andrusieczko, B.Kwiatkowski (84' Jóźwiak), Watras - Witaszyk (81' Stachowiak), Ł. Jóźwiak (55' Miążek). Pozostali rezerwowi: Michalski,Wlaszczyk (P.Stusek)
21.08.2008 -Zapowiedź
     Już w najbliższą niedzielę, 24 sierpnia Huragan rozpocznie zmagania ligowe w klasie okręgowej, grupie wielkopolskiej wschodniej. W inauguracyjnym spotkaniu zmierzy się z lokalnym rywalem- Piastem Kobylnica. Nasz pierwszy przeciwnik zajął w minionym sezonie 7 miejsce.
18.08.2008 - Wyniki sparingów
     W swoich dwóch ostatnich spotkaniach kontrolnych Pobiedziszczanie nie zaznali goryczy porażki. 13 sierpnia Huragn pokonał A-klasową drużynę Błękitnych Owińska 5:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mikołaj Witaszyk-3 oraz Włodzimierz Watras-2.
     Natomiast w drugim spotkaniu Huragan zremisoawł z występującą w IV lidze Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski 1:1. (P.Stusek)
15.08.2008 - Tapety już dostępne!

10.08.2008 - Podsumowanie sezonu 2007/08. Zapraszamy do działu >>> Historia >>> Wyniki
     Ostatni sezon do wglądu "w pigu-łce", czyli tabela, wyniki, kadra i inne...
     Ciągle w przygotowaniu sezony z lat 70' i 80'. Prosimy o kontakt wszystkich mających dostęp do informacji z tych lat oraz jeszcze wcześniejszych. (PKrawiec)

09.08.2008 - Terminarz - rudna jesienna
     Znany jest już terminarz Klasy Okręgowej grupy wschodniej w której występuje Huragan. Pierwszy mecz podopieczni Włodzimierza Watrasa rozegrają 24 sierpnia o godzinie 16. na stadionie w Pobie- dziskach z Piastem Kobylnica.
     W gronie 14 zespołów ligi mamy 2 beniaminków - Wełnianke Kiszkowo i Juranda Bolechówko oraz spadkowicza z IV ligi - Lechitę Kłecko.
    Terminarz w dziale: Huragan >>> Wyniki (gkrawczyk)
09.08.2008 - Sparing odwołany
     Zaplanowany na dziś mecz kontrolny z zespołem Kotwicy Kórnik nie odbył się. Goście zachowali się lekko mówiąc "nieprofesjonalnie" i kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem oświadczyli, że jednak na meczu się nie zjawią.
     Piłkarze Huraganu podzieleni na dwa zespoły rozegrali wewnętrzny sparing. W drużynie oprócz kilku juniorów wystąpiło dwóch testowanych zawodników. Pomocnik - Radosław Witkowski oraz napastnik - Tomasz Ostrowski, którzy grali w poprzednim sezonie w Lechicie Kłecko. W meczu zagrał także wspo- minany wcześniej Robert Raszewski, który na 90% pozostanie w Huraganie.
     Kolejny sparing Huraganiści rozegrają w najbliższą środę w Owi- ńskach z drużyną Błękitnych. Jak nie trudno zauważyć prawie wszy- stkie sparingi Huragan rozgrywa na wyjazdach, ponieważ od niedawna nie mamy niestety rezerwowego boiska. Teren, na którym było boisko w Pomarzanowicach, gdzie znajdowało się plac treningowy Huraganu został sprzedany przez UMiG w Pobiedziskach. (gkrawczyk)
06.08.2008 - Wieści z Kiszkowskiej
     W sobotę o godzinie 11. Huragan rozegra sparing z zespołem Kotwicy Kórnik. Mecz odbędzie się na głównej płycie boiska MGKS-u. Dotychczas Huraganiści rozegrali trzy sparingi: (w) TPS Winogrady 4:3, (w) Polonia Środa 3:3, (w) Victoria Września 0:7.
     Na dzień dzisiejszy wiemy już, że z zespołu odchodzą Łukasz Skolasiński oraz Krzysztof Zaremba. Niewiadomo również czy zostanie Tomasz Kroenke.
     Z zespołem trenuje bardzo dobrze znany w Pobiedziskach, bramkarz Robert Raszewski, który ostatnio występował w Mieszku Gniezno. Do drużyny dołączy prawdopodobnie kilku byłych już juniorów m.in. Patryk Cieśla, który trenuję z pierwszym zespołem oraz gracz ligi amatorskiej, bramkarz Dariusz Tomczak. (gkrawczyk)
05.08.2008 - Krótkie podsumowanie
     15 czerwca w Kobylnicy swój ostatni mecz w sezonie 2007/ 2008 rozegrali piłkarze Huraganu. Spotkanie z miejscowym Pia- stem zakończyło się remisem 2:2. Tym samym Huraganiści ukończyli sezon na piątym miejscu.
     W 26 spotkaniach piłkarze z Pobiedzisk zgromadzili 39 punktów, tyle samo co Warta Śrem lecz w bezpośrednich meczach lepsi byli zawodnicy MGKS-u. Bilans bramkowy Huraganu to 44-38.
     Zdaniem kibiców, którzy głosowali w sondzie dostępnej na naszej stronie najlepszym zawodnikiem minionej rundy był Damian Gocałek, który uzyskał 34,23 % głosów. Drugie miejsce przypadło Michałowi Kwiatkowskiemu 16,78 %, trzecie grającemu trenerowi Włodzimierzowi Watrasowi 16,44%.
05.08.2008 - Długi okres bez uaktualnienia
     Po prawie czterech miesiącach strona wreszcie doczekała się aktualizacji. Powodem tak długiej "posuchy" były m.in. kłopoty techniczne, które po raz kolejny dotyczyły serwera, który obsługuje naszą stronę.
     Pragniemy przeprosić za zaistniałą sytuację osoby, które regularnie odwiedzają witrynę. Doskonale wiemy, że mamy dużo zaległości, postaramy się jednak jak najszybciej je nadrobić. (gkrawczyk)